• enEnglish
  • csČeština

Neviditelná výstava

Když Tĕ vedou smysly...

Neviditelná ochutnávka

Neviditelná ochutnávka vína: 19. září, 8. října, 24. října, 12. listopadu, 21. listopadu

Neviditelná ochutnávka piva: 24. září, 29. října

Víte, kdy vyzní chuť piva či vína nejlépe? Když se můžete soustředit jen na to, co zrovna pijete. Pokud si chcete skleničku něčeho dobrého vychutnat nevšedním způsobem, je Neviditelná ochutnávka tím pravým. Tak vezměte své přátele na skleničku, na kterou jen tak nezapomenou.

Na výběr máte degustaci vína či piva. V naprosté tmě pak za asistence nevidomých průvodců zjistíte, jak se připíjí, aniž byste na to viděli, ale hlavně, jak si užít chuť vybraných nápojů do poslední kapky.

Můžete ochutnat vína od firmy Vinorum, která pro tuto speciální ochutnávku sestavila řadu pěti vín z oblastí: Sopron, Badacsony, Etyek a Tokaj.

Piva dodává Bad Flash Bar.

„Ochutnávka vína je zajímavý počin ne jen pro návštěvníky, ale i pro mě jako průvodkyni. Přestože jsem vyrostla na Hané, mám v krvi lásku k dobrému pití a ráda si zahraju na velkou someliérku. Užívám si tu atmosféru, když se návštěvníci začnou předhánět v komentování vína a nebo si ze sebe dělají srandu. Veškeré starosti se povinně odkládají venku na věšák a zůstává jen dobré víno a pestrost chutí, vůní a lidských charakterů.“

Tereza Illeková, průvodkyně

VSTUPNÉ