• enEnglish
  • csČeština

Neviditelná výstava

Když Tĕ vedou smysly...

Vstupné a způsoby placení

Vstupenky na Neviditelnou výstavu lze kupovat on-line!

Navíc na recepci výstavy můžete zakoupit kromě klasických vstupenek i dárkové poukazy v různé hodnotě.

Všední den

Dospělý 220 Kč
Student, důchodce 190 Kč
Rodina 600 Kč
2 dosp + 3 děti do 18 let
Skupina (min. 20 osob) 150 Kč za osobu

Sobota, neděle a svátek

Dospělý 240Kč
Student, důchodce 210 Kč
Rodina 660 Kč
2 dosp + 3 děti do 18 let
Skupina (min. 20 osob) 170 Kč za osobu

Rezervaci termínu prohlídky doporučujeme i malým skupinám.
U skupin nad 20 osob mají 2 pedagogové vstup zdarma.

Doporučujeme, abyste si udělali rezervaci přesně pro tolik osob, kolik vás bude ve skupině (platí i pro návštěvníky, kteří mají vstup zdarma, např. ZTP/P a děti do 7 let (6,99))

Budete tak mít jistotu, že s vámi ve vybraném termínu počítáme a zajistíte si místo ve skupině. V případě plně obsazených termínů mají návštěvníci s rezervací přednost, návštěvníci bez rezervace musí počkat na termín s volnými místy.

S ohledem na specifičnost naší výstavy je potřeba zajistit pro nečesky hovořící návštěvníky prohlídku s průvodcem v cizím jazyce. Cena: 50 Kč za osobu.

Jestliže se vám Neviditelná výstava líbila, přijďte zas a ukažte nevidomý svět i svým kamarádům! Přijdete-li znovu, můžete navštívit výstavu za zlevněné vstupné (90 Kč). Pokud přivedete čtyři kamarády či známé, máte prohlídku zdarma. U rezervace nám stačí poslat termín minulé návštěvy a před prohlídkou ukázat předešlou vstupenku.

Neviditelná pohádková prohlídka je možná každou sobotu a neděli: cena 190 Kč/os. Cena zahrnuje i nápoj a malý dárek.

Zrakově postižení držitelé průkazu  ZTP mají vstup zcela zdarma, s průkazem ZTP/P má zdarma vstup i jejich doprovod.

Děti do 7 let (6,99) mají vstup zdarma. Nevztahuje se na školní skupiny – v těchto případech doporučujeme pohádkové prohlídky za 190 Kč/osoba.

Pedagog má možnost na jednu zkušební prohlídku zadarmo. Pokud chcete tuto možnost využít, kontaktujte nás e-mailem aspoň 1 den před prohlídkou a napište nám název školy, odkud dorazíte. V tomto případě je také nutno zarezervovat si termín prohlídky.

Návštěvníci s tiskovým průkazem, kontaktujte nás prosím v předstihu.  Kontaktní osoba – Rita Küű: rita.kuu@neviditelna.cz.

Skupiny

Pokud celkový počet návštěvníků nedosáhne 20 osob, sleva neplatí. V takovém případě musí žáci i pedagogové zakoupit vstupenky za plnou cenu. V případě změny registrace nás prosím kontaktujte telefonicky nebo po e-mailu alespoň 48 hodin předem!

Způsoby placení

Na recepci výstavy můžete zaplatit v hotovosti, kartou nebo poukázkami Sodexo, Edenred a Chèque Déjeuner.