• enEnglish
  • csČeština

Neviditelná výstava

Když Tĕ vedou smysly...

Teambuilding

Tentokrát nejde jen o výstavu, ale o skutečný trénink, zážitek a dobrodružství. Úkoly, při jejichž plnění asistují naši nevidomí nebo slabozrací průvodci, na účastníky čekají ve „viditelném“ i „neviditelném“ prostředí. Nutnost řešit věci tvořivě a hledat nové způsoby spolu s pobytem mimo pracovní prostředí výrazně přispějí k utužení vztahů v kolektivu.

Pokud někdo dočasně ztratí zrak, tvoří to mezi členy skupiny zcela nové situace, rozvoj vztahů se zrychlí a zintenzivní. Ve tmě se zlomí strach vystupovat před lidmi, účastníci jsou vůči sobě tolerantnější, mají větší trpělivost, což se pak může přenést i do pracovního prostředí. S postiženými lidmi se potkáváme denně, ale příležitost vžít se na pár chvil do jejich kůže nám může přinést zážitek na celý život.

Teambuildingové prohlídky začínají každých 15 minut, ve skupině je max. 6 osob.  Prohlídky neviditelné části (po tmě) trvá 60 min. Pokud byste obsadili více skupin, první skupina vyrazí do tmy hned, ostatním zatím připravíme různé aktivity ve viditelné části výstavy (např. zkouška ostatních smyslů – čich, chuť, sluch, hmat – v rámci různých her, orientace s bílou holí, střelba po slepu, a další úkoly v návaznosti na pracovní prostředí skupiny). Na koordinaci prosím počítejte cca 10 minut před samotným začátkem programu.

CENY

450 Kč/os.

Teambuildingová prohlídka tmavé části + prohlídka světlé části výstavy s různými aktivitami ve standardní otevírací době

450 Kč/os.

Ochutnávka vín se standardním začátkem ve 20:00 hodin   (min. 7 max. 25 osob)

450 Kč/os.

Ochutnávka piv se standardním začátkem ve 20:00 hodin   (min. 5 max. 10 osob)

700 Kč/os.

Večeře, s hodinovou prohlídkou  (min. 15 max. 32 osob)

Pokud prohlídky probíhají v cizím jazyce, účtujeme 50 Kč/osoba za průvodce hovořícího v cizím jazyce. (Dvojjazyčné prohlídky, popř. vlastní překlad nejsou možné, každý člen skupiny musí průvodci rozumět.)  Můžeme nabídnout program v angličtině a ruštině.

Rezervace a další informace: rita.kuu@neviditelna.cz