• enEnglish
  • csČeština

Neviditelná výstava

Když Tĕ vedou smysly...

Jak to bylo s výstavou aneb neviditelné začátky

Neviditelná výstava má své kořeny v Maďarsku, konkrétně v Budapešti, kde byla v roce 2000 otevřena úplně první expozice podobného typu. Na myšlenku pustit se do tohoto projektu přivedla organizátory podobná výstava, kde se lidé pokoušeli orientovat ve tmě pomocí bílé hole. Tento koncept vypracovali a obohatili, aby byl zážitek opravdu autentický.

Poté přivezli Neviditelnou výstavu i do Prahy a 1. dubna roku 2011 ji otevřeli v prostorách Novoměstské radnice nedaleko Karlova náměstí, kde sídlí dodnes. K otevření je vedla především snaha překonat hranici, která rozděluje svět nevidomých a vidomých lidí a chuť ukázat prostřednictvím zajímavého zážitku, jak se nevidomým v běžné realitě žije.

Spektrum výstavy se stále rozšiřuje. Nyní tak naše nabídka obsahuje nejen výstavu, ale i neviditelnou večeři, teambuilding, ochutnávku vína a od roku 2017 i ochutnávku piva. Organizátoři myslí i na ty nejmenší, pro něž pořádají takzvanou pohádkovou prohlídku. Ta má dětem ukázat, že není třeba se tmy obávat.

https://www.bachelortreats.com/about-us/ https://www.viva-awa.com/BESTSELLERS https://www.sexxxotoy.com/about-us/