Pro veřejnost

Návštěvy divadel, kin či výstav už vás začínají trochu nudit a hledáte originální kulturní zážitek, který vás vtáhne do děje? Pak vyzkoušejte Neviditelnou výstavu:

Pokud zvládnete zavřít oči, nastražit uši, a důvěřovat mému hlasu ze tmy, můžete se se mnou těšit na zábavnou cestu okořeněnou hláškami z filmů, pohádek, Cimrmana a třeba i něco navíc. Prohlídku plnou letopočtů, i těch nezapamatovatelných, a jiných údajů o všech obrazech a jiných uměleckých dílech, která byste mohli cestou vidět, kdyby naše výstava nebyla neviditelná.“ Lukáš Valer, průvodce

Každých patnáct minut začíná prohlídka. Nevidomý průvodce vás provede několika místnostmi až k východu, za nímž už je světlo. Za pomoci nevidomých průvodců se vydáváte cestou, kterou musí lidé s hendikepem denně absolvovat. Poznáte, jak se orientují pomocí bílé hole, jak se neztratit v lese či na koncertě, když nic nevidíte. I z pouhého uvaření čaje se ve tmě stává jedno velké dobrodružství.

Neviditelná výstava je vhodná pro všechny, kteří chtějí zažít něco neobvyklého a nebojí se vystoupit ze své komfortní zóny. Můžete přijít sami, ve skupině, nebo třeba s dětmi. Pokud vás lákají i další temné zážitky, stačí si jen vybrat. Nabízíme i Neviditelnou večeři, ochutnávky vína či piva a pro děti Pohádkové prohlídky.

Máte strach, že to ve tmě nezvládnete? Naši zkušení nevidomí průvodci vám na chvíli propůjčí své jedinečné dovednosti a stanou se vašima očima. Provedou vás tmou a ukážou, že se není čeho bát. Ba co víc, že i s nevidomými si můžete užít spoustu zábavy.

Neviditelná výstava je jediná expozice svého druhu v České republice. Proto se stále těší velkému zájmu návštěvníků. Budete jedním z nich i vy?

VSTUPNÉ

KOUPIT VSTUPENKY

    Název (povinné)

    E-mail (povinné)

    Předmět

    Zpráva