Pro seniory

Také když potkáte někoho s bílou holí, přemýšlíte nad tím, jaké to je být slepý? S přibývajícím věkem se s onemocněním očí setká téměř každý z nás. Prohlídka Neviditelné výstavy vás přesvědčí o tom, že ztrátou zraku život nekončí.

Neviditelná výstava vám nabízí jedinečnou možnost vyzkoušet si, jak se pohybuje ve světě bez světla a barev. Průvodci vám ukážou, jak se pohybovat v ruchu velkoměsta, ale i v lese. Vyzkoušíte si, jaké je to platit, když nevidíte na bankovky, dozvíte se, jak nevidomí vaří oběd nebo kávu a jak zvládají každodenní úkoly. Navíc poznáte i předměty, které jim pomáhají ulehčovat život.

Přijet k nám můžete sami, nebo zorganizovat i skupinový výlet, který se všem zúčastněným cenově vyplatí. Navíc je výstava, díky svému umístění v centru Prahy, velmi dobře dostupná prostřednictvím MHD.

Pro seniory jsme připravili speciální slevy.  Oproti standardní ceně zaplatíte o 30 Kč méně. A jestliže ve všední den přijdete v době mezi 12 až 16 hodinou, bude tu na vás čekat šálek kávy a sladká tečka v ceně vstupenky.

VSTUPNÉ

Tip: Chcete ještě výhodnější cenu vstupenky? Pak přijeďte ve skupině nad dvacet osob. Organizátor skupiny bude mít ještě navíc volný vstup.

    Název (povinné)

    E-mail (povinné)

    Předmět

    Zpráva