Pracovní příležitost

Neviditelná výstava hledá na HPP koordinátora výstavy

Náplň práce:

  • Práce na recepci:
    • každodenní komunikace s návštěvníky, dodavateli a firmami v českém a anglickém jazyce slovem i písmem (osobně, telefonem, e-mailem);
    • provádění rezervací;
    • organizace každodenního chodu výstavy (denní administrativa, plánování prohlídek, uzávěrky, inventury);
    • prodej vstupenek, poukazů, dárkových předmětů;
    • občasné pochůzky (pošta, nákup potřebných věcí).
  • Částečná organizace ostatních akcí na výstavě (zejména večeře a teambuildingy).
  • Práce se zrakově postiženými osobami.

Požadujeme:

  • Komunikační znalost AJ slovně i psanou formou
  • Pečlivost
  • Příjemné vystupování
  • Základní znalost MS Office (Excel, Word, Outlook)

Nabízíme:

  • Smysluplnou práci
  • Přátelské prostředí v centru Prahy
  • Stravenkový paušál
  • Roční jízdné na MHD

Pozice je vhodná i pro absolventy. Nástup nejlépe ihned.

V případě zájmu prosím zašlete životopis na info@neviditelna.cz.

    Název (povinné)

    E-mail (povinné)

    Předmět

    Zpráva